Tisk katalogu pro Mílu Fürstovou

>> VŠECHNY NOVINKY

15.7.2015 Tisk katalogu pro Mílu Fürstovou

Měli jsme tu čest přispět k prezentaci díla české výtvarnice Míly Fürstové, která dlouhodobě žije v Anglii.

Pro prezentační účely jsme vytiskli katalog, který byl použit při slavnostním zahájení vernisáže její úspěšné výstavy. Autorka si sama dohlížela na tisk svých obrazových předloh a my jsme jí zajistili odbornou konzultaci a příjemné zázemí.

V Anglii žijící česká výtvarnice Míla Fürstová se loni proslavila jako autorka obalu alba Ghost Stories slavné britské poprockové skupiny Coldplay. Nyní jsou její díla k vidění v pražské galerii Miro na výstavě s názvem Graphic Work a podtitulem Coldplay and Beyond. Na výstavě je možné shlédnout sedm desítek kreseb, leptů a kombinovaných technik.

Dle vlastních slov české grafičky a malířky žijící v Anglii prý nad nabídkou vytvořit podobu nového Ghost Stories, trochu váhala. Přesvědčilo ji, až když zpěvák Chris Martin řekl: „Dělej si, co chceš. My ti věříme.“ Příprava díla vzniklého technikou leptu trvala rok a půl. Členy Coldplay na její práci upozornil manažer Phil Harvey, který vlastnil její grafiky zakoupené v londýnské galerii. Podkladem pro křídla, která jsou na obalu desky, se stala grafika Blue Dream III.grafika Blue Dream III. (křídla.jpg)ČSN EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004  (llc_logo_w.jpg) FSC_CZ_2018 (loga FSC na web-1.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.