Kalendář pro Ivu Kubelkovou

>> VŠECHNY NOVINKY

8.12.2015 Kalendář pro Ivu Kubelkovou

Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková nafotila velmi atraktivní a svůdný kalendář pro rok 2016. My jsme byli opět u toho jako kvalitní tiskařské zastoupení.

Zodpovědnost a precizní provedení jsou naší prioritou, proto jsme byli osloveni a přizváni ke zpracování.

Tématem nového kalendáře je voda-vzduch, ty patří i ke čtyřem základním živlům na planetě. Nádherné fotografie pořídil přední fotograf Matúš Toth.

Voda a vzduch k životu patří a já je rozhodně ke svému životu potřebuji. Proto se mi to i jako téma velmi líbí. A co se těch vysavačů týče, tak asi to znáte, když máte dítě, nebo jako v mém případě hned dvě, udržet pořádek doma není vůbec jednoduché. Protože jsem ale jak na výchovu, tak na pořádek doma trochu generál, potřebuji mít možnost udržet čistotu rychle a snadno. Čistota a pořádek jsou věci, kterých se taky nikdy nevzdám. A tohle je právě ten skvělý pomocník splňuje,“ svěřila se Iva Kubelková.

Určitě sami posoudíte, jak to Ivě Kubelkové sluší a že se umělecký záměr vydařil. „Kalendář je laděný do přitažlivé polohy, ale všichni, co mě znají, znají mé hranice. I já je znám a za určitou hranici bych nikdy nešla. Takhle mi to vyhovuje,“ prozradila Iva Kubelková.


kalendář Iva Kubelková (foto.png)

ČSN EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004  (llc_logo_w.jpg) FSC_CZ_2018 (loga FSC na web-1.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.