Distribuce a logistika, kompletace a doprava tiskovin

Logistika

představuje důležitý spojovací článek mezi výrobou a zákazníkem, zahrnujeme zde veškeré skladové a dopravní pohyby. Zakázky připravené k expedici mohou být zabaleny dle požadavků zákazníka do tenké nesmrštitelné nebo silné fólie smrštitelné teplem nebo zabalené do krabic, a složeny jsou volně na paletu. K dispozici jsou dle objemu zakázek různé rozměry palet i výměnné transportní europalety.

Pro zákazníky je zajištěna přeprava vlastními dodávkovými vozy.

Denně doručujeme zakázky do Prahy a okolí. Na další místa v České republice zajišťujeme dle vytíženosti zakázek svou dopravu nebo využíváme pomoci osvědčených přepravních služeb. Výjimkou není posílání zásilek do zahraničí, nejčastěji do Německa, Rakouska případně Švýcarska. Komunikaci s celním úřadem zajistíme.
Máte tak zaručeno, že vaše zakázka bude ve správný čas na správném místě dle vašich potřeb. Naší snahou je vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníků.

Můžete se na nás obrátit i v případě potřeby kompletace a balení do čirých, barevných či potištěných fólií, štítkování a adresného rozesílání. S touto službou máme letité zkušenosti a zajistíme pro vás včasné a správné doručení. Nabízíme i službu vkládání do obálek s možností většího počtu vkladů a různých formátů. Obálky jsou takto připravené většinou pro adresnou distribuci.

  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.