PRODUKTY - Tisk krabic, výroba krabic s potiskem, tvarový výsek<< zpět

Obal je v dnešní době důležitou součástí výrobku. Je dobré tuto část nepodcenit a její kvalitě, funkčnosti a výrobnímu zpracování věnovat dostatek prostoru a času. Není proto výjimkou připravit zákazníkovi obal „šitý na míru“ a vyzkoušet jeho funkčnost před spuštěním výroby. Případně navrhnout jinou optimální variantu.

Krabičky a krabice (krabicky-krabice-det.jpg)

Krabičky a krabice

Kvalitním ofsetovým tiskem potiskneme karton do 450 - 500g. Pomocí vysokorychlostní tříbodové lepičky jsou v nabízeném sortimentu jednoduché krabičky s jednobodovým lepením a také krabičky se samosvorným dnem. Je umožněno lepení lakovaných i laminovaných krabiček. Zušlechtění povrchu ražbou nebo speciálními fóliemi.
  Tvarový výsek (tvarovy-vysek-det.jpg)

Tvarový výsek

Výsek je zajištěn na míru vaším produktům pomocí automatického výsekového stroje do formátu B1 s následnou kompletací. Vybrat si můžete blahopřání, pohledy a sváteční listiny povrchově zušlechtěny laminem, UV lakem, ražbou či slepotiskem. Také zajistíme různé druhy propagačních desek a pořadačů s reprezentativním vzhledem. K dispozici máme vlastní archív výsekových forem.
zobrazit celou fotogaleriidotazník produkty a služby

SOUBORY KE STAŽENÍ

Výsekové formy (06-2023)
Výsekové formy (06-2023).pdf (251 kB)
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.