PRODUKTY - Tisk a výroba diářů a bloků, stolní a nástěnné kalendáře<< zpět

Kalendář je součástí pracovního stolu nebo místnosti po celý rok. Pro úspěšnou prezentaci je proto samotný grafický návrh a výběr vhodného papíru či formátu důležitý, umocní nebo utlumí samotný tisk. Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc ukázkami různých vzorníků papíru a desítkami druhů kalendářů. K dispozici jsou kalendáře roční, dvouměsíční, měsíční, dvoutýdenní, týdenní nebo i denní.

Nástěnné kalendáře (nastenne-kalendare-det.jpg)

Nástěnné kalendáře

Zavěšení za očko, případně pomocí děrování, které bývá v průměru cca 4 mm. Zpravidla má kalendář 12 listů a jeden list titulní. Záda kalendáře tvoří karton, může být i jen kartonová laš. Dle požadavku lze umístit na karton nebo laš samolepku s reklamním potiskem nebo nechat potisknout ofsetovým tiskem. Výsledek pak působí více profesionálně.

  Stolní kalendáře (stolni-kalendare-det.jpg)

Stolní kalendáře

Listy jsou svázány spolu s kartonem na stříšku. Rozsah stran je 52 s kalendáriem. Je možné si dodat pouze fotografie a s úpravou a specifikací vám ochotně pomůžeme. Stojánek stolního kalendáře lze obdobně využít ke zviditelnění reklamního loga a textu.
Diáře s vazbou twin wire (diare-s-vazbou-twin-wire-det.jpg)

Diáře s vazbou twin wire

Diář denní či týdenní s kroužkovou vazbou, která může být plastová nebo z kovového drátu. Spirály máte na výběr v různém barevném provedení. I dnes v moderní době, kde převažují elektronické diáře, ty papírové mají stále své místo. Kromě grafického zpracování je u tisku důležité myslet i na kvalitní zpracování a dostatečně pevnou obálku a vazbu. Skloubíte tak efektivní reklamu a užitné vlastnosti diáře. Po osobní domluvě jsme schopni zhotovit jakýkoli diář na zakázku.
  Diáře s tuhými deskami (diare-s-tuhymi-deskami-det.jpg)

Diáře s tuhými deskami

Vybrat si můžete klasické tvrdé desky anebo v poslední době je častým výrobkem diář, který má měkčené desky a kulatý hřbet. Tuhý karton je doplněn pěnovou hmotou, desky jsou tak na povrchu příjemné na dotek a působí nadýchaně. Toto zpracování je možné doporučit i na klasickou knižní vazbu.
zobrazit celou fotogaleriidotazník produkty a služby
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.