Volná pracovní místa

Tiskárna fronte s.r.o. je neustále se rozvíjející polygrafická společnost s celorepublikovou působností.

Požadavky trhu a našich zákazníků nás nutí nejenom k neustálému rozšiřování a posilování polygrafických technologií, ale hlavně k neustálému doplňování a zkvalitňování našeho pracovního týmu.
Pokud hledáte zajímavé zaměstnání v perspektivní polygrafické společnosti, dobrém, pracovitém a cílevědomém týmu, dokonce s vyhlídkou na dobrý výdělek, prohlédněte si pozorně následující nabídku.

Pokud žádná z aktuálně nabízených volných pracovních pozic nenaplnila vaše profesní uplatnění u společnosti fronte s.r.o. nebo aktualně není žádná pozice nabízena, můžete nám zaslat váš životopis do elektronické databáze uchazečů.

 

* Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů

Odesláním fromuláře uchazeč o práci souhlasí s tím, aby data, která poskytne společnosti fronte s.r.o. zůstala až do odvolání uložena v databázi této firmy. Údaje jsou určeny jen pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve zmíněné společnosti.
Kliknutím na odkaz "ODESLAT" v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES - "obecné nařízení o ochraně osobních údajů",  výslovně souhlasí uchazeč se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů. Tyto údaje poskytují společnosti fronte s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.


  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.