PRODUKTY - Tisk tiskopisů, tisk návodů a manuálů<< zpět

Léta produkce tiskopisů, manuálů a samopropisovacích formulářů v mnoha jazycích, nás naučilo řešit i ta nejnáročnější přání zákazníků, včetně číslování a personifikace. Klientům, kteří mají zájem aktivně se podílet na realizaci svých zakázek, umožňujeme on-line připojení a dálkovou kontrolu dat včetně náhledů stránek.

Návody a manuály (navody-manualy-det.jpg)

Návody a manuály

Pravidlem bývá zpracování různých typů návodů s rozličnými jazykovými mutacemi. Ve výrobě je každá jazyková verze pečlivě označena a přesná práce s informacemi pokračuje až k expedici. Opakovaně se na nás proto spoléhají významní výrobci automobilového průmyslu a elektroniky.

  Tiskopisy (tiskopisy-det.jpg)

Tiskopisy

Tiskoviny umíme zajistit na ofsetový papír nebo samopropisovací papír, který je používán v případě vícevrstvých formulářů. Papíry si můžete vybrat bílé, žluté, růžové, zelené a modré – různé pro originál i kopie. Tisk nabízíme v plnobarevném provedení, může být jednostranný nebo i oboustranný. Tiskopisy jsou kompletované a lepené do složek podle barevných mutací papíru, součástí je i podkladový karton. Dle potřeby je možné číslování a personifikace.

zobrazit celou fotogaleriidotazník produkty a služby
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.