PrePress studio

Workflow

 

EQUIOS PT-R

EQUIOS je moderní a flexibilní systém workflow vytvořený tak aby dokázal růst a adaptovat se v náročných podmínkách tiskového průmyslu. Je určen jak pro konvenční (CTP) tak pro digitální (POD) tiskové technologie včetně personalizace dat při vysokorychlostním digitálním tisku. EQUIOS dokonale řídí produkci zakázky od momentu vzniku přes všechny její výrobní fáze až po knihařské zpracování a celkovou finalizaci zakázky. Díky programu EQUIOSNET pro spolupráci s ostatními výrobci softwaru a hardwaru dokáže systém EQUIOS promocí standardu JDF snadno komunikovat i s produkty dalších výrobců.

EQUIOS automatizuje zpracování zakázky včetně přesného vyřazení stran a pokročilého colormanagementu pro různé výstupní zařízení. EQUIOS používá unifikované uživatelské rozhraní pro řízení produkce různých výstupních zařízení na mnoha funkčních úrovních včetně tisku variabilních dat.

Implementace nejnovějších technologií pro zpracovaní dat Adobe PDF Print Engine umožňuje vysokou rychlost zpracování velkého objemu dat.

 

Prinergy Evo

Výkonná předtisková produkce s integrovaným, automatizovaným workflow Prinergy® Evo je výkonné řešení workflow pro ovládání předtiskové produkce tiskových desek vynikajícím výkonem a kvalitou výstupu. Je postaveno na osvědčené technologii Prinergy pracující s PDF. Prinergy Evo obsahuje pokročilou kontrolu dat, normalizování, správu barev, trapping a optimalizování.

 

 

  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.