PRODUKTY - Tisk publikací, obrazové publikace<< zpět

Výroba ve všech formách knihařského zpracování, běžných i atypických formátů. Tiskárna je hlavním dodavatelem pro různá nakladatelství. Plnobarevné publikace jsou zhotovovány od předtiskové přípravy po expedici. Zde je možné nabídnout především vazbu V8, což je vazba s pevnými deskami, listy jsou v bloku šité nití a slepeny, může být i šitá tavnou nití nebo lepená s celoplátěnými deskami.

Vazba tuhá (vazba-tuha-det.jpg)

Vazba tuhá

Provedení je zajištěno u dlouhodobě osvědčených kooperantů v provedení V8a. Zde jsou knižní desky potažené laminovaným papírem. Případně V8b, kde jsou desky potažené papírovým potahem. Výjimkou není ani celistvý plátěný potah.
  Vazba tuhá s papírovým přebalem (vazba-tuha-s-papirovym-prebalem-det.jpg)

Vazba tuhá s papírovým přebalem

Přebal slouží jako ochranný obal knihy. Většinou bývá doporučen kvalitní papír vyšší gramáže nebo z jiného trvanlivého materiálu. Kromě ochranné funkce je jeho úloha i estetická.
Atypické formáty (atypicke-formaty-det.jpg)

Atypické formáty

Požadavky zákazníků bývají různé vzhledem k účelu publikace. Není proto výjimkou podtrhnout umělecký záměr neobvyklým formátem desek. Důraz je kladen i na kvalitu tisku, zákazníkům je tak nabídnuta možnost být součástí tiskového procesu a dostavit se na náhled všech tiskových archů.
  Velké rozsahy stran (velke-rozshy-stran-det.jpg)

Velké rozsahy stran

Podobný požadavek jako u změny formátu, je možné po domluvě zrealizovat i velké rozsahy stran pohybující se okolo 1000 stran i více. Velkou výhodou jsou u nás korektury, kdy nezřídka se zákazníkem konzultujeme a zachraňujeme před tiskem připravené podklady.

 
zobrazit celou fotogaleriidotazník produkty a služby
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.