PRODUKTY - Tisk mapy, merkantilní tisk, samolepky<< zpět

Podklady přicházejí do tiskárny na poslední chvíli nebo později než bylo dohodnuto, a je enormní tlak na co nejkratší dobu jejich zpracování v tisku a dodržení původně domluveného dodacího termínu. Tisk letáků, pohlednic a plakátů na jedno nebo oboustranně potištěný arch papíru, bez náročnějšího knihařského zpracování, jsme schopni zhotovit prakticky na počkání, pouze s dodržením nutných technologických časů.

Propagační tiskoviny (propagacni-tiskoviny-det.jpg)

Propagační tiskoviny

Různé druhy merkantilních tiskovin, které dotvářejí image společnosti. Představují široké spektrum výrobků, objednat si můžete vizitky, dopisní obálky, hlavičkové papíry, brožury, prospekty, letáky. Skládání tiskovin bývá od jednoho lomu až po mapové složky s vícenásobnými paralelními nebo křížovými lomy. K naší letité tradici patří i tisk ručně malovaných map evropských turistických velkoměst.
  Samolepky a etikety (samolepky-det.jpg)

Samolepky a etikety

Pro reklamní účely zajištujeme i tisk plnobarevných papírových samolepek a etiket, se splitem nebo bez splitu. Mohou mít různé tvary, dle potřeby jsou předsekané, vysekané, s perforací, s číslováním a personifikací. Samolepky jsou vhodné do interiéru, s PVC povrchovou úpravou mohou být i do exteriéru.
zobrazit celou fotogaleriidotazník produkty a služby
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.