fronte tiskárny - profil společnosti

Společnost fronte vznikla v únoru 2008 s cílem zajistit kvalitní služby v oblasti archového ofsetového tisku.

Navazuje na již zavedené prepress studio a pracoviště s CTP technologií. Díky dlouholetým zkušenostem se zajišťováním tisku zakázek u subdodavatelů byla zvolena optimální varianta tiskové technologie.

Své síly tak spojily firmy s tradicí, spolehlivostí, pracovitostí a výrazným technologickým rozvojem.

Na konci roku 2014 převzala fronte s.r.o. jako nový majitel společnost Východočeskou tiskárnu. Tiskárna fronte s.r.o. poskytuje kompletní servis, počínaje prvotním grafickým návrhem přes jeho zpracování na špičkových pracovištích Apple, tisk s širokou škálou dokončovacích prací, až po rozvoz vytištěných produktů k zákazníkům.

Spektrum nabízených služeb i výroby tištěných materiálů je mimořádně široké.

Vyrábíme vizitky, letáky, prospekty, katalogy, časopisy, brožury, formuláře, samopropisovací i běžné bloky, samolepky, tvarové výseky, reklamní poutače, billboardy a další tiskoviny. Vazbu si můžete zvolit V1 – sešitová se dvěma skobičkami, V2 – lepená vazba lepidlem hotmelt či PUR, vazbu V4 – vazba měkká, šitá nití nebo tavnou nití. Mezi časté výrobky patří i tiskoviny s  kroužkovou vazbou Twin Wire a výrobky z lehké kartonáže - krabice a krabičky.

Další technologie, jakými jsou např. vazba V8, UV lak či kašírování zajišťujeme u prověřených kooperantů bez časové ztráty pro zákazníka. Můžete zadat i jakoukoliv dílčí část zpracování zakázky: osvit donesených souborů na klasické filmy, grafické zpracování dat, tisk do plochých archů, vazbu z dodaných složek apod.

Obraťte se na náš tým zkušených a školených profesionálů.


FOTOGALERIE

hala
hala
new_man
new_man
  FSC_fronte_CZ (FSC_fronte_CZ.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Rychlý kontakt
+420 466 812 111

Po-Pá: 8:00 - 17:00 hod.